Σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα στο ΙΕΚ Αχαρνών θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 07/01/2016

Σας ενημερώνουμε ότι η γραμματεία του ΙΕΚ Αχαρνών θα λειτουργεί κατά της εργάσιμες ημέρες των εορτών από τις 09:00πμ έως τις 15:00μμ.

Στο ΙΕΚ Αχαρνών λειτουργεί γραφείο ευρέσεως εργασίας ( σύνταξη βιογραφικού- τεχνικές αναζήτησης εργασίας-εταιρίες που ζητούν μαθητευόμενους).
Την εποπτεία την έχει ο Διευθυντής του ΙΕΚ.

Το ΙΕΚ Αχαρνών ζητά να απασχολήσει δύο άτομα στην γρμματεία του ΙΕΚ για να πραγματοποιήσουν  την Πρακτική τους Άσκηση,  των  ειδικοτήτων Γραμματέας Διεύθυνσης και Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής ή Τεχνικός Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών

Το ωράριο λειτουργείας των ΔΙΕΚ είναι 13:00 - 21:00.

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ Α ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015Β ΤΟΥ  ΙΕΚ ΑΧΑΡΝΩΝ

1) Τεχνικός Κομμωτικής Τέχνης

2) Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων

3) Δημοσιογραφίας Συντακτών και  Reporter

4) Τεχνικός Αισθητικός Ποδολογίας-καλλωπισμού Νυχιών & Ονυχοπλαστικής

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2015

1. Β΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ

• ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
  • ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

2. Γ΄ΕΞΑΜΗΝΟ

• ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
  • ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ

Διοργάνωση Σεμιναρίου στο ΙΕΚ Αχαρνών σε συνεργασία με την ΚΑΝΕΠ ΓΣΕΕ

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνίστε με την γραμματεία του ΙΕΚ.